Grafosklo

  • Pomůžeme vám s výběrem – společně vybereme atraktivní grafosklo za kuchyňskou linku, pro skleněné dveře, zábradlí i jiné využití
  • Proměníme vaše interiéry – nadčasovým designovým sklem s jedinečným motivem nebo dekorem podle vlastní fotografie
  • Provedeme vás celou realizací – od přesného zaměření až po odbornou montáž

 

Jaké výhody přináší grafosklo do vašich interiérů?

Grafosklo je unikátní kombinace skla a digitálního tisku / textilie, která může obsahovat prakticky libovolný motiv. Dekorem sladěným s kuchyňskou linkou nebo jinou částí interiérů tak vytvoříte společný celek, který bude vypadat mimořádně elegantně. Grafosklo navíc přináší řadu dalších zajímavých výhod a vlastností.

  • Široké možnosti využití jako obklady, dveře, stěny nebo třeba zábradlí
  • Rozmanitá nabídka motivů včetně možnosti použít vlastní design
  • Vysoká odolnost a bezpečnost díky výrobě z kaleného skla
  • Možnost sladit dekor skla s ostatním vybavením interiérů

Maximální rozměry jedné skleněné desky jsou 1,45 × 2,75 m, jednotlivé kusy lze ale velmi dobře spojovat v delší celky. Designové sklo pro naše klienty vyrábí světoznámá firma JAP.

TIP: Profesionální montážní služby poskytujeme v lokalitách Plzeň, Praha, střední Čechy a okolí.

 

Vyberte si atraktivní motiv nebo navrhněte vlastní

Skleněné prvky vypadají v moderních interiérech velmi působivě. Pokud se navíc spojí s digitálním tiskem nebo textilií, výsledek zaujme na první pohled. Vytvořte si obklady za kuchyňskou linku, skleněné dveře nebo třeba zábradlí podle vašich představ.

  • Motiv grafoskla si můžete vybrat ze široké nabídky dekorů. Všechny motivy v základní nabídce jsou atraktivní a odpovídají moderním trendům.
  • Pokud máte rádi originální design, vyrobíme pro vás grafosklo podle vlastní fotografie nebo návrhu. Staňte se designérem a vytvořte si jedinečnou součást interiérů s vaším motivem.

TIP: Fotografie s vlastním motivem musí mít minimálně 300 dpi.

 

Grafosklo jako obklad za kuchyňskou linku

Grafosklo je v kuchyni jako doma. Nejčastěji se používá za kuchyňské linky jako skleněný obklad pracovní desky. Designové sklo je pro takové využití přímo ideální – velmi snadno se udržuje, je odolné a umístěním za kuchyňskou linku vynikne jeho jedinečný vzhled.

Obklady z grafoskla mají obvykle tloušťku 6 mm a jsou vyrobené z kaleného skla. Díky tomu lze do skleněné desky bez problémů vyřezat otvory pro zásuvky či vypínače. Navíc mu nevadí ani vysoké teploty nebo tepelné šoky. Na rozdíl od běžných obkladů také odpadá čištění spár.

TIP: Díky grafosklu snadno sladíte vzhled obkladů s ostatním vybavením vaší kuchyně. Designové sklo ale vypadá velmi elegantně i v koupelnách, kancelářích nebo na recepcích.

 

Grafosklo pro skleněné dveře a stěny

Pokud se vám líbí skleněné dveře, ale chtěli byste je doplnit jedinečným motivem, grafosklo je pro vaše záměry přímo ideální. Stále častěji se používá nejen na interiérové dveře, ale také na dělící stěny nebo skleněné příčky.

Skleněné dveře, stěny a příčky se vyrábí ze sendvičové konstrukce, která obsahuje přední část o síle 0,5 mm, motiv s bezpečnostní folií a zadní část opět o síle 0,5 mm. Díky tomu jsou velmi odolné a bezpečné.

TIP: Nejčastěji se na stěny a dveře používá celkově nebo částečně průhledné sklo. Velmi oblíbené je také pískování, které svým matným designem přispívá k luxusnímu vzhledu interiérů.

 

Další místa pro využití grafoskla

Díky vysoké odolnosti a pevnosti je grafosklo ideální pro mnoho dalších využití. Z designového skla tak může být vyrobený stůl, zábradlí nebo třeba pochozí sklo pro schodiště. Velmi dobře vypadá především v koupelnách a firemních prostorách. Téměř neomezený výběr dekorů navíc využití grafoskla ještě rozšiřuje.

 

Zaměření a montáž od odborníků

Instalace grafoskla vyžaduje zkušenosti, přesnost a pečlivost. Pro zákazníky z Plzně, Prahy, středních Čech nebo jejich okolí proto nabízíme také profesionální montážní služby. V rámci kompletní realizace se postaráme o přesné zaměření, dopravu i samotnou montáž.

Pokud chcete znát cenu grafoskla, vyžádejte si od nás nezávaznou kalkulaci.

Kontaktujte Nás

 

Relizace