2 položek celkem
RAV Slezák baterie termostatická DT387
5 568 Kč

RAV Slezák baterie termostatická DT387 - vestavěná sprchová/vanová termostatická baterie s keramickým přepínačem, 3 - cestná.

SL2096
RAV Slezák Baterie termostatická sprchová nástěnná TRM80.5 (150 mm)
2 381 Kč

Baterie termostatická sprchová nástěnná RAV Slezák TRM80.5 (150 mm) - nástěnná sprchová termostatická baterie bez výpusti, v moderním designu.

SL1512

Termostatická baterie je velice nedoceněná 100% užitečná věc. Termostatická baterie dokáže regulovat a konstantně udržovat teplotu vody. Znáte to, po dlouhém dni se těšíte na horkou sprchu, a když jste zrovna v nejlepším, manželka začne v kuchyni umývat nádobí a místo horké sprchy máte sprchu studenou. Tato situace již s termostatickou baterií nemůže nastat, jelikož termostat udržuje za každých podmínek požadovanou teplotu. 

Další nespornou výhodou je, že termostatické baterie Vám ušetří vodu i energii. Už žádné ladění požadované teploty a tím únik několika litrů vody. Od začátku do konce máte vše pod kontrolou. Termostatické baterie jsou budoucnost - není nač čekat :) Pokud by Vás zajímalo jak termostatická baterie funguje, tak se podívejte na odkaz.

banner_podkategorie_TERMOSTAT_orig