Stavební pouzdra

  • Nabídneme vám to nejlepší – kvalitní pouzdra s 10letou zárukou, která jsou kompatibilní se dveřmi od všech výrobců na trhu
  • Postaráme se o kompletní realizaci – od přesného zaměření přes dopravu až po montáž pouzder včetně vybraných dveří
  • Pomůžeme vám s výběrem – doporučíme vám ideální stavební pouzdra, obložkové zárubně i posuvné dveře
  • Zajistíme rychlé doručení – standardní rozměry máme obvykle skladem

TIP: Objednejte si stavební pouzdra s dopravou zdarma v našem internetovém obchodu.

 

Kvalitní pouzdra od světoznámých výrobců

V naší nabídce najdete stavební pouzdra pro všechny typy dveří od českých i zahraničních výrobců. Konstrukce vyrobená z kvalitního pozinkovaného plechu ošetřeného proti korozi zajišťuje jejich dlouhou životnost. Samotná instalace je navíc velmi jednoduchá. Důkazem kvality je 10letá záruka, kterou získáte na veškerá pouzdra značky JAP i Scrigno.

TIP: Na přání pro vás zajistíme výrobu speciálních bezobložkových pouzder či atypických rozměrů až do výšky 2 700 mm.

Logo JAP

Česká firma JAP je největším výrobcem dveřních pouzder na našem trhu. Od roku 1991 se zaměřuje na špičkové stavební prvky a díky inovacím přináší do interiérů více komfortu i moderního designu. JAP vyrábí oblíbená stavební pouzdra s kvalitním pojezdovým mechanismem pro snadný a tichý pohyb dveřního křídla. Díky své konstrukci jsou vhodné pro všechny typy jednokřídlých i dvoukřídlých dveří a pro montáž do sádrokartonu i zděných příček.

Logo Scrigno

Italská firma Scrigno je lídrem ve výrobě stavebních pouzder a jejich největším producentem v Evropě. Každoročně vyrobí přes 300 tisíc pouzder, které vyváží do 16 zemí světa. Scrigno klade velký důraz na samotnou kvalitu a zaujme také příznivou cenou. Samozřejmostí je nabídka pouzder pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře s montáží do sádrokartonu (SDK) i zděné příčky. Stejně jako u pouzder JAP si můžete objednat také atypické rozměry.

TIP: Stavební pouzdra Scrigno Stech, Scrigno Door Kit a Scrigno Essential Kit nově obsahují vozíky s dvacetiletou zárukou. K pouzdrům Scrigno Stech navíc zdarma získáte také zpomalovač dveřního dorazu Scrigno Slow.

 

Jaké typy stavebních pouzder nabízíme?

_MIM0910Základní pouzdro pro posuvné dveře, které zajíždí k jedné straně

 

MIM_0003Dvoukřídlé pouzdro s klasickým otevíráním, kdy každé křídlo zajíždí ke své straně

 

UNIBOX 07-D5II039Dvoukřídlé pouzdro pro dvě místnosti, které sdílí společnou příčku

 

_MIM5711Dvoukřídlé pouzdro s otevíráním obou dveřních křídel k jedné straně

 

Stavební pouzdra se vyrábí v různých variantách, které se liší výškou a šířkou průchodu, rozměry dokončené příčky i v dalších parametrech. Výběr výšky a šířky průchodu závisí na vašich plánech a vybraných dveřích. Rozměr dokončené příčky vybírejte podle typu dveří, které budou v pouzdře umístěné.

Pouzdra o síle 100 mm jsou vhodná pro ploché nebo skleněné dveře. Šířku 125 mm doporučujeme pro silnější dveře s kombinací dřeva a skla, které mají kolem skleněné výplně rámečky. U tohoto pouzdra je totiž širší otvor kapsy, do které dveře zajíždí.

TIP: Dvoukřídlá pouzdra s klasickým otevíráním mohou být vybavená synchronizací – při otevírání/zavírání jednoho křídla se tak bude otevírat/zavírat i to druhé.

 

Proč si vybrat dveřní pouzdra právě u nás

  • Na prodej a montáž stavebních pouzder se zaměřujeme už několik let
  • Rádi vám pomůžeme s výběrem a doporučíme optimální řešení
  • Máme kompletní nabídku pouzder pro všechny typy dveří
  • Zajišťujeme výrobu atypických pouzder na míru
  • Dodáváme také zárubně a interiérové dveře
  • Jsme autorizovaný prodejce firmy JAP

 

Odborná montáž stavebních pouzder

Už několik let pomáháme klientům vybírat pouzdra podle jejich přání a stavebních možností. Navíc zajišťujeme také osazení pouzder a dveří do vybraných příček. Nemusíte tak hledat další firmu na jejich montáž. Působíme v lokalitách Plzeň, Praha, střední Čechy a okolí. Nezávaznou cenovou kalkulaci pro vás rádi zpracujeme na vyžádání.